Ubytovňa Hôrka
Adresa:
Turčianske Jaseno 103, 038 02, okres Martin

Rezervujte si ubytovanie

Turistická  ubytovňa Hôrka ponúka celoročné ubytovanie a stravovanie v malebnej turčianskej dedinke na úpätí Veľkej Fatry blízko mesta Martina v obci Turčianske Jaseno.

Zariadenie ponúka ubytovanie v 3 a 4 lôžkových izbách  s možnosťou aj prístelok v celkovom počte v piatich izbách , stravovanie formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Ubytovaným i náhodným návštevníkom je k dispozícii parkovanie zdarma,  denný bar aj s výčapom, spoločné posedenie pri občerstvení v spoločenskej miestnosti s krbom. Sociálne zariadenia aj zo sprchou je na poschodí a aj na prízemí pri bare a spoločenskej miestnosti. V areáli zariadenia sa nachádza aj vonkajší altánok s opekaním, varením gulášu, grilovaním s posedením pre min. 20 návštevníkov.

Výhodou zariadenia je že sa nachádza v prekrásnej prírode s výborným výhľadom na Malú Fatru-Martinské hole na Malý a Veľký Kriváň, kde sú aj veľké možnosti na turistiku a lyžovanie, alebo je možné využiť krásne prechádzky hneď od nášho zariadenia a lyžovania v Jesenskej Doline len 3 km od nás. Sú tu výborné podmienky na cykloturistiku, lyžovanie na tráve (Jasenská dolina), jazda na koni (Dolný Kalník), kúpanie (Martin, Mošovce, Turč. Teplice s Aqaparkom ).

sk_SKSlovak

Neexistuje žiadna udalosť

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024

Majstrovstvá Žilinského kraja v zjazdovom lyžovaní navštívilo 305 pretekárov

presstrip

Zahraniční novinári objavovali Turčiansku záhradku