Hotel Impozant****
Adresa:
Valčianska dolina 205 Valča, 038 35 Valča
Email
recepcia@impozant.sk

Rezervujte si ubytovanie

Hotel Impozant – miesto s pocitom domova
Pre našich hostí je pripravených 32 komfortne zariadených izieb a 2 luxusné apartmány. Hotel Impozant je ideálnym miestom nielen pre romantický pobyt vo dvojici, ale i pre rodiny s deťmi ponúkame izby s možnosťou prístelky, či rodinné prepojené izby. Izby sú vybavené všetkým, čo hostia k svojmu pohodliu potrebujú, vrátane balkóna s výhľadom na lyžiarske stredisko, či pripojením na internet.

Výborné jedlo v hotelovej reštaurácii skvelo dopĺňa zážitok z relaxačného pobytu v hoteli Impozant. Okrem plnej penzie si hostia majú možnosť kedykoľvek objednať zo širokej ponuky jedál á la carte a skvelého výberu vín.

Po náročnom dni strávenom turistikou či lyžovačkou nie je nič lepšie, ako stráviť večer v luxusne vybavenom wellness centre hotela Impozant. Celoročné k dispozícii vnútorný bazén, vnútorná vírivka a vonkajšie vírivky s výhľadom na okolitú prírodu. 3 Vonkajšie bazény so slanou vodou sú vyhrievané a počas letnej sezóny /jún-september/ sa ich teplota pohybuje medzi 28 -30 stupňov. V piatich rôznych saunách, tepidáriu a ochladzovacom bazéne objavia hostia silu regenerácie a zážitok z uvoľnenia. Zdravie si upevníte aj výberom z masážnych terapií.

K dispozícii sú dve moderné multiballové interaktívne steny s rôznymi zábavnými hrami pre deti i dospelých, je to zábava pre celú rodinku.

sk_SKSlovak

V lete budete v Turci určite mať kam ísť

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024