Chata v Turci
Adresa:
Chata v Turci 824, Mošovce
Telefón
+421 907 800548
Telefón

Rezervujte si ubytovanie

Chata v Turci je vhodná najmä na rodinné grilovačky a oslavy, posedenia priateľov a známych, avšak aj pre páry ktoré hľadajú súkromie a romantickú atmosféru mimo svoj domov. Výborne zastane funkciu útočiska, resp. základného táboru pre dobrodruhov a aktívnych turistov, ktorí radi skúmajú krásy hôr a chcú sa kochať nezabudnuteľnými výhľadmi z tých najkrajších vrcholov Veľkej Fatry a Malej Fatry. Šiesti sa spokojne vyspia v dvoch izbách na poschodí (2 + 4 osoby) a dvaja na rozkladacom gauči v hlavnej miestnosti prízemia.

Plne vybavená kuchyňa poskytne komfort potrebný pri príprave obľúbených domácich jedál od jednoduchých raňajok až po nevšedné večerné menu. Šikovný kúchar alebo domáca gazdinka tak môžu ukázať kúsok svojho majstrovstva, ktoré poznajú hlavne ich najbližší.
Veľká spoločenská miestnosť s krbom, vyrezávanou drevenou lavicou, kreslami a gaučom dovoľuje užiť si každý moment v spoločnosti vašej rodiny a priateľov.Tieto chvíle spríjemňuje krb, ktorého príjemné sálajúce teplo a zvuky praskajúceho dreva sa šíria celou miestnosťou.
Kúpelňa so sprchovým kútom a sociálnym zariadením dopĺňajú nevyhnutný základ pre komfortný pobyt každému.
V drevenej predsieni sa skrýva vonkajší nábytok. Po jeho rozložení vznikne pred chatkou posedenie na čerstvom vzduchu počas grilovačiek, malých osláv alebo príjemných chvíľ s ľuďmi ktorých máte radi.Na vyžiadanie je vám k dispozícií kotlík na guľáš.

sk_SKSlovak

There is no Event

presstrip

Zahraniční novinári objavovali Turčiansku záhradku

Jarné prázdniny na Martinkách

Jarné prázdniny v Slovenskom národnom múzeu v Martine