Chata Trusalka
Adresa:
49.143827, 19.050076
Email
info@chatatrusalka.sk
Telefón
+421907643402

Rezervujte si ubytovanie

Chata Trusalka je situovaná v rekreačnej oblasti zvanej Trusalová, neďaleko obce Turany. Chata je vhodná pre väčšiu skupinu hostí, ktorí u nás strávia krásnu dovolenku, rodinnú oslavu ale aj menšiu svadbu či firemnú akciu.

V našej chate s celkovou kapacitou pre 26 osôb Vás srdečne privítame v každom ročnom období. Na prvom poschodí strávite príjemné chvíle v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, barovým pultom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a rádiom. Pre deti je tu pripravený detský kútik s hračkami. Z tejto miestnosti majú naši hostia prístup na terasu s vonkajším posedením a plynovým grilom.

Na prvom poschodí je Vám k dispozícii aj plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, toasterom a chladničkou s mrazničkou. Na prípravu rýchleho občerstvenia využijete tiež menšiu kuchynku vybavenú mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

Blízky Národný park Malá Fatra Vás zláka na turistiku či cyklotúru. Zdoláte vrchol Rozsutca, Malého Kriváňa a Pekelníka. Deti zaručene potešíte návštevou Dino Parku alebo jazdou na koni v Ranči Stará Teheleň. Vyberiete sa na prechádzku neďalekým mestom Martin s mnohými kultúrnymi a historickými pamiatkami. V lete si zaplávate v bazénoch kúpalísk Sunny a Vrútky. Zimné športy môžete pestovať vo Winter Parku Martinky alebo v Ski centre Čertovica.

Tel.: +421 907 643 402
Email: info@chatatrusalka.sk
Web: http://www.chatatrusalka.sk/

 

sk_SKSlovak

V lete budete v Turci určite mať kam ísť

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024