Chata Sen
Adresa:
Valča 22
Telefón
+421 915 808394

Rezervujte si ubytovanie

Chata Sen sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí Malej Fatry v nadmorskej výške 560 m s výhľadom na 1 km vzdialené lyžiarske stredisko Snowland – Valčianska dolina. Chata Sen je situovaná na samostatnom pozemku o rozlohe takmer 3500 m2. Z jednej strany ho ohraničuje Valčiansky potok a z druhej cesta do Valčianskej doliny.

Koncepcia chaty ponúka ubytovanie pre 15 ľudí, ktorí si môžu dosýtosti vychutnať všetky vymoženosti moderného priestranného bývania dnešnej doby. V chate je Wi-Fi pripojenie k internetu.
V zime ponúka vďaka blízkemu lyžiarskemu stredisku výborné lyžiarske podmienky a v lete možnosť cyklistických a turistických trás v celej Turčianskej záhradke.
Počas letných mesiacov je k dispozícii zakrytý rodinný bazén s rozmermi 7 x 3,5 x 1,2 m. Športovo založení hostia majú k dispozícii trávnatú plochu na volejbal, nohejbal, bedminton a spevnenú plochu s basketbalovým košom. Po dohode s majiteľom je k dispozícii stôl na stolný tenis.
Pre hostí túžiacich po romantike chata poskytuje možnosť založenia otvoreného ohňa pri chate, krásnej nočnej oblohy bez svetelného smogu, ale aj večerné posedenie na terase pri zurčiacom Valčianskom potoku. Občerstvenie si môžete pripraviť v 15 litrovej kotline na guláš alebo na plynovom grile umiestnenom na terase.
Pre detských návštevníkov je prichystaných mnoho atrakcií. Môžu sa zabaviť v herni v podkroví. Pri chate je tiež detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou.

sk_SKSlovak

V lete budete v Turci určite mať kam ísť

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024