Chata Relax
Adresa:
Piatrová, Vrútky
Telefón
+421 944 120645

Rezervujte si ubytovanie

Dvojpodlažná chata v oblasti Malá Fatra, v blízkosti centier Martinské hole a Jasenská dolina.
Chata sa nacháza v rekreačnej oblasti Piatrová 22km od Žiliny. Na prízemí sa nachádza veranda, kuchyňa, obyvacia miestnosť s krbom, TV, SAT, kúpelňa a WC.

Na poschodí sú tri spálne – jedna 4 lôžková, jedna 3 lôžková a jedna 2 lôžková. Kuchyňa je kompletne vybavená náčiním na varenie, sporák na PB, elektrická rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou. Kúpelňa s umývadlom a sprchovým kútom, Teplá voda, kúrenie akumulačnými pecami a krbom. V lete k dispozícii záhradné sedenie, ohnisko, gril, kotol na guláš a detské ihrisko. Parkovanie v oplotenej záhrade. V zime sa doporučujú reťaze.
Okolie Turca ponúka mnoho možností pre šport a kultúru. Mesto Martin(približne 7km od chaty) je historické a kultúrne centrum Slovenska. Nachádzajú sa tam 3 múzeá, 2 galérie, divadlo, Národný cintorín a iné historické budovy.
Okolité vrchy Velkej a Malej Fatry poskytujú mnoho možností letnej a zimnej turistiky(tri hrady), cykloturistiky, kúpania(vrútocké kúpalisko 4km od chaty, 3 jazerá). V zime ponúkajú Martinské hole(autom priamo k vlekom cca 12km od chaty) výbornú lyžovacku i bežkárske trate, Jasenská dolina a Snowland Valca (cca 20 km autom k vlekom) ponúkajú svahy pre začínajúcich lyžiarov. Vlek Piatrová len 800m od chaty. V zime je možné plávat a kúpat sa na krytých bazénoch v Martine.

sk_SKSlovak

V lete budete v Turci určite mať kam ísť

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024