Winter Park Martinky otvára 9. decembra 2023

Lyžiarska sezóna prichádza vďaka priaznivému počasiu aj do Lúčanskej Malej Fatry. Stredisko Winter Park Martinky na Martinských holiach otvára už počas víkendu 9.-10. decembra 2023.

Návštevníkov čaká počas skvelej lyžovačky maskot veverička Marta spolu s programom pri Après-ski bare, o ktorý sa v čase od 11:00 do 14:00 postará dvojica Dj´s mARTo & Mike Shermy.

Po technickej stránke sme na sezónu 2023/2024 pripravení. Na otvárací víkend bude prístupná zjazdovka Rekreačná s vlekom (dvojka) a Flochova so sedačkovou lanovkou (trojka), na ktorej prebieha už niekoľko dní technické zasnežovanie,“ informoval riaditeľ strediska Peter Hudec.

Po úvodnom víkende plánuje stredisko Winter Park Martinky opäť otvoriť cez víkend (16.-17. december 2023) a následne oznámi prevádzkové dni podľa poveternostných podmienok.  Sezónky aj skipasy sú dostupné v predaji so zvýhodnenou cenou v elektronickom obchode lyžiarskeho strediska: https://eshop.martinky.com/

Občerstvenie priamo na svahu

Pre lyžiarov a turistov je pripravená široká ponuka občerstvenia v srdci lyžiarskeho strediska. Reštaurácia Nová Ponorka doplní okrem tradičnej rannej a obedovej ponuky možnosť večerného stravovania na Martinských holiach. Občerstvenie ponúkne aj Snack Bar Marta spolu s obľúbeným Après-ski barom priamo na svahu.

Atraktívny program a rodinné nedele

Malých lyžiarov poteší lyžiarska škola, ktorú zabezpečia počas celej sezóny skúsení inštruktori FATRA SKI. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na program s animátormi a maskotom, ktorý bude prebiehať počas prevádzky lyžiarskeho strediska pravidelne v nedeľu od 11:00 do 14:00. Udržiavaný bude aj sánkarsky svah pri detskom vleku, ktorý bude pre deti dostupný bezplatne.

sk_SKSlovak

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024

Majstrovstvá Žilinského kraja v zjazdovom lyžovaní navštívilo 305 pretekárov