Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024

V rámci propagácie nášho regiónu sme sa zúčastnili úspešnej prezentácie na nedávnom veľtrhu Holiday World & Region World v Prahe, ktorý sa konal medzi 15. – 17. marca 2024. Tento významný veľtrh, ktorý zahŕňal širokú škálu turistických destinácií z celého sveta, poskytol nášmu regiónu skvelú príležitosť predstaviť sa medzinárodnej verejnosti.

Naša prezentácia bola súčasťou expozície SLOVAKIA TRAVEL v stánku Žilinského turistického kraja. Toto podujatie sa konalo na výstavisku PVA EXPO PRAHA a zhromaždilo zástupcov turistických centier z tradičných európskych krajín, ako aj z exotických destinácií z Ameriky, Ázie a ďalších častí sveta.

Naša účasť vzbudila veľký záujem medzi návštevníkmi veľtrhu, ktorí boli ohromení možnosťami, ktoré región Turiec a Žilinský kraj ponúkajú. Záujemcovia sa zaujímali najmä o informácie o kempingových miestach, možnostiach relaxácie a kúpeľníctva, ako aj o možnostiach na pobyty v prírode a návštevy kultúrnych pamiatok, vrátane hradov a múzeí.

Naša expozícia bola doplnená o širokú škálu propagačných materiálov z nášho regiónu a celej krajiny, čo umožnilo návštevníkom získať komplexný prehľad o tom, čo Slovensko ponúka ako turistická destinácia. Súčasťou prezentácie regiónu a lokality Martinských holí boli aj naši partneri zo strediska Winter Park Martinky.

Chceli by sme poďakovať KOCR Žilinský turistický kraj a SLOVAKIA TRAVEL za ich podporu a spoluprácu, vďaka ktorej sme mohli úspešne reprezentovať náš región na tomto významnom podujatí.

Teší nás záujem zahraničných návštevníkov o náš región a tešíme sa na ďalšie príležitosti, ako môžeme predstavovať náš krásny región Turiec doma i v zahraničí.

sk_SKSlovak

Neexistuje žiadna udalosť

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024

Majstrovstvá Žilinského kraja v zjazdovom lyžovaní navštívilo 305 pretekárov

presstrip

Zahraniční novinári objavovali Turčiansku záhradku