Holiday World & Region World v Prahe!

Vďaka partnerskej spolupráci so SLOVAKIA TRAVEL a Krajskou organizáciou cestovného ruchu Žilinský turistický kraj sa mohla naša Organizácia cestovného ruchu Turiec zúčastniť veľtrhu cestovného ruchu  Holiday World & Region World v Prahe! Počas víkendu 17.-19. marca sme boli súčasťou expozície Žilinský turistický kraj a mali sme možnosť aj priamym zastúpením prezentovať náš región.

Veľtrh sa konal na výstavisku PVA EXPO PRAHA a nechýbali na ňom ani iné turistické centrály tradičných európskych krajín. No zastúpené boli aj destinácie z Ameriky, Ázie a iných častí sveta. O región Turiec a Žilinský kraj bol medzi návštevníkmi veľtrhu veľký záujem. Medzi najvyhľadávanejšie informácie patrili zoznamy kempingových miest, možnosti relaxu a kúpeľníctva a taktiež pobyt v prírode alebo návšteva kultúrnych pamiatok /hrady, zámky a múzeá/. Pre záujemcov boli pripravené propagačné materiály z nášho regiónu, ale aj z celého kraja a teda bolo naozaj z čoho vyberať.

Za možnosť účasti ešte raz ďakujeme KOCR Žilinský turistický kraj a SLOVAKIA TRAVEL a tešíme sa na spoluprácu pri ďalšom ročníku veľtrhu.

sk_SKSlovak

V lete budete v Turci určite mať kam ísť

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024