Caravan Bike Travel v Nitre

Počas uplynulého víkendu sme sa zúčastnili na medzinárodnom veľtrhu Caravan Bike Travel v Nitre. Účasť na tomto podujatí bola pre nás veľkým prínosom. Cestovateľov a nadšencov kempovania zo Slovenska, ale aj Česka a iných krajín sme privítali na stánku, kde sme prezentovali región Turiec.

Bol to pre nás skvelý spôsob, ako sa prezentovať atraktivity nášho regiónu a zároveň zaujať ľudí, ktorí sa rozhodujú, kam by sa mali vybrať na svoju ďalšiu dovolenku. Náš stánok navštívili mnohí záujemcovia, ktorých zaujímali predovšetkým tipy na najlepšie miesta na kempovanie, najkrajšie turistické tipy a všeobecne o to, ako najlepšie využiť čas v regióne.

Veľtrhu sme sa zúčastnili v spolupráci s KOCR Žilinský turistický kraj, ktorá nám poskytla priestor prezentovať sa návštevníkom v rámci veľtrhu. Chceli by sme sa im týmto úprimne poďakovať.

Veríme, že náš stánok bol pre návštevníkov zaujímavý a pomohol im pri plánovaní ich budúcej dovolenky. Tešíme sa na spoluprácu aj v budúcnosti a veríme, že tak pomôžeme pri propagácii nášho krásneho regiónu.

sk_SKSlovak

V lete budete v Turci určite mať kam ísť

Krásy Turca sme úspešne prezentovali na veľtrhoch cestovného ruchu

Turiec aj na Holiday World & Region World v Prahe 2024