Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Akustické koncerty v Záhrade SNM

22. júla 2022 @ 17:00 - 21:00

€12

Slovenský pesničkár a skladateľ s prívlastkom „večný optimista“ Juraj Hnilica pôsobí na hudobnej scéne už cez 20 rokov. Sám o sebe tvrdí: „Muzika je mojím poslaním a najviac si cením, keď prostredníctvom nej môžem tešiť ľudí a šíriť do sveta pozitívne naladenie.“

Spoločne s hosťami sa tešia, ako si spolu užijete bezprostredný zážitok a spontánnosť, ktorá je na jeho koncertoch viac ako samozrejmosťou.

Hostia ako Mirka Slančíková Miškechová a Kaczi, ktorých hudobná tvorba je krásnym zážitkom sa postarajú a nezabudnuteľnú atmosféru. Spolu s nimi sa na pódiu objaví aj autor a poet Ján Marton, ktorého tvorba pohne s každou emóciou. Krásne a dokonalé stretnutie ľudí, ktorý milujú umenie a život.

Príďte si spolu s nami užiť krásny večer v nezabudnuteľnej atmosfére krásnej huby v podaní slovenských autorov. Jedinečný hudobný a umelecký zážitok v podaní hudby a poézie. Presuňte sa spolu s nami do krásnej atmosféry a príďte podporiť slovenskú tvorbu, ktorá si to jednoznačne zaslúži. Čaro hudby si Vás jednoznačne získa.

Tešíme sa na Vás.

Časový rozpis:

17:30 Ján Marton
18:30 Kaczi (CZ)
19:30 Mirka Slančíková Miškechová
20:30 Juraj Hnilica

Podrobnosti

Dátum:
22. júla 2022
Čas:
17:00 - 21:00
Cena:
€12

Organizátor

Miesto udalosti

Záhrada SNM
Malá hora 2
Martin, 03601
+ Google Map