Služby

Informačné kancelárie

informácie
Turistické informačné centrá poskytujú bezplatné informácie o prírodných atraktivitách, kultúrnych pamiatkach, kultúrnych a športových podujatiach, ubytovacích a stravovacích zariadeniach a cestovnom poriadku. Neváhajte využiť ich služby.

Doprava

doprava
Ako sa dostať do regiónu, cestovať po celom Turci autom, autobusovou či železničnou dopravou, kde si vyhľadáte spojenia, nájdete informácie o parkovaní či mestskej hromadnej doprave.

Lekárne a pohotovostné služby

lekárne
Tu nájdete kontakty a otváracie doby lekárni, pohotovostných služieb pre deti a dorast, dospelých a stomatologickej pohotovosti.

Horská služba

horská služba
Horská záchranná služba v horských oblastiach organizuje a vykonáva záchrannú činnosť, transport a neodkladnú dopravu pri záchrane osôb najmä v súčinnosti s leteckou záchrannou zdravotnou službou. Na území regiónu Turiec pôsobia 2 služby v rámci svojich príslušných lokalít: OS HZS Malá Fatra, OS HZS Veľká Fatra.

Skipasy

SKIPAS TURIEC
SKIPAS TURIEC – Spoločný skipas lyžiarskych stredísk Jasenská dolina, Snowland Valčianska dolina a Winterpark Martinky. 17 vlekov, 3 sedačkové lanovky, 22 tratí rôznych obtiažností s celkovou dĺžkou 27km, prepravná kapacita 17000 osôb za hodinu.

Lyžiarska a snowboardová škola

Lyžiarska a snowboardová škola
Neviete sa lyžovať a páči sa Vám tento šport? Tak neváhajte a zverte sa do rúk profesionálnych učiteľov lyžovania. Ste dobrý lyžiar a hľadáte nové zážitky a dimenzie? Vyskúšajte FUNCARVING či jednoduchú akrobaciu (SNOWBLADE). Učaroval Vám SNOWBOARDING? Nechajte si poradiť, ušetríte čas, vyhnete sa zlozvykom a predídete zbytočným úrazom.

Bankomaty

Bankomaty
Zoznam dostupných bankomatov s adresami, ktoré nájdete v rámci celého regiónu Turiec.

Shopping

suveníry
Kde nakúpite darčekové predmety z dreva, pastierske biče, fujary, píšťalky, krpce, valašky, píšťalky, trombity, pastierske kapsy a ďalšie krásne ručne vyrábané veci vyrobené priamo v Turci?

Opravovne a servisy

servis
Autoopravovne, opravovne autoskiel, náhradné diely, pneuservisy, autoelektroservis a ďalšie auto-moto služby.