Lyžiarska a snowboardová škola

Lyžiarska a snowboardová škola
Neviete sa lyžovať?
Páči sa Vám tento šport? Tak neváhajte a zverte sa do rúk profesionálnych učiteľov lyžovania. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín Vás zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Naša výuka vychádza z rakúskej metodiky, ktorú prispôsobíme Vašim schopnostiam. Mimoriadnu pozornosť venujeme najmenším lyžiarom. Používame rôzne pomôcky, ktoré výuku uľahčia, urýchlia a spríjemnia. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.

Ste dobrý lyžiar?
Hľadáte nové zážitky a dimenzie?
Chcete sa znovu zamilovať? Vyskúšajte FUNCARVING. Po inštruktáži a prvých pokusoch sa pre Vás dynamická jazda na hranách stane neodmysliteľnou samozrejmosťou.
Zvolíte si radšej jednoduchú akrobaciu? Zabavte sa s nami na extrémne vykrojených a krátkych lyžiach (SNOWBLADE). Určite Vás prekvapia svojou jednoduchou ovládateľnosťou.

Učaroval Vám SNOWBOARDING?
Nechajte si poradiť ako na to. Ušetríte čas, vyhnete sa zlozvykom a predídete zbytočným úrazom. Prevedieme Vás metodikou snowboardingu a odhalíme jeho jedinečnosť.

Chcete naučiť svoje deti lyžovať?
Máme pre ne pripravenú detskú lyžiarsku škôlku s lanovým vlekom a mnohými atrakciami. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín ich bezpečne zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Pod vedením starších kamarátov - skúsených učiteľov lyžovania sa deti zoznámia so zázračným kobercom, terénnymi nerovnosťami, slalomovými bránami. Čakajú ich rôzne prekážky, ktoré sa naučia prekonávať hravou formou. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.

Kontakt
FATRA SKI s.r.o.
M.R.Štefánika 25, Martin
Tel. /fax: +421-43-4285 366
E-mail: fatraski@fatraski.sk
www.fatraski.sk

Prevádzka - Jasenská dolina
Jasenská dolina - Kašová 677, Belá-Dulice
Tel.: +421-915-933 555

Prevádzka - Martinské hole
Tel.: +421-907-202 396
Mapa
49.070830x18.924129:11
Užitočné odkazy